Estetik Enjeksiyonluk Eğitim Kursları

Estetik Enjeksiyonluk Eğitim Kursları | Hyacorp, Genefill, Kybella, Botox, Dolgular | Londra | İngiltere | İstanbul | Dünya çapında

Курсы эстетической подготовки МинскDr. Kacem 2002 yılından beri Estetik Tıp alanında uzmanlaşmıştır.
Kacem, Hyacorp Buttock dolgu, yüz dolgu ve botoksun ileri düzeyde kullanımı konusunda uluslararası bir eğitmen ve konuşmacıdır.
Hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey adaylar için teori ve uygulamalı atölye çalışmalarında doktorlar, diş hekimleri, hemşireler ve güzellik uzmanları için uluslararası eğitim ve ders vermektedir.
Londra'da ve uluslararası düzeyde gelişmiş yüz dolguları ve Micro Botox ile Estetik Enjeksiyonlarda bire bir Eğitim sunuyor.
Bu alanda 14 yıllık özel pratiğinde kazandığı değerli ipuçlarını ve kavrayışlarını, öğrenimlerini ilerletmek, becerilerini geliştirmek ve alandaki çıkış yapan kişilere öğretmek isteyen herhangi bir kozmetik uygulayıcıya öğretir.
Anatomi ve farklı enjeksiyon tekniklerinin öğrenilmesinin ötesinde, güzelliğin ve yaşlanmanın, sanatsal gözün ve dokunmanın anlaşılması ve algılanması, çok iyi bir eğitmeniniz olmadığı sürece asimile etmek için çok karmaşık kalıyor!
Dr. Kacem 2002'den beri dolgu maddesi ve botoks enjekte ediyor.
Aynı yıl Paris'te Estetik Dermatoloji'ye adanmış ilk kliniğini açtı.

Home